Zdrowie

Eyezen. Zaprojektowane dla użytkowników urządzeń cyfrowych

Żyjesz w świecie urządzeń cyfrowych. Pomagają Ci one w pracy, dostarczają wiedzy, zapewniają rozrywkę i kontakt ze znajomymi. Sięgasz po nie nieustanie. Wiele godzin wpatrujesz się w cyfrowe ekrany i nie wyobrażasz sobie, by coś mogło nas w tym ograniczać...


Czy wiesz, że:

- W wynku wielokrotnych zmian rodzaju i wielkości urządzeń cyfrowych, z ktorych korzystasz w ciągu dnia, Twoje oczy zmuszone sa do wzmożonego wysiłku akomodacyjnego? jest on związany zarowno ze zmianą odleglości widzenia, jak i ze zmianą wielkości znaków wyświetlanych na ekranach.

- Twój wzrok narażony jest na oslepiające odblaski oraz szkodliwe światło niebieskofioletowe?

 

Jeśli jesteś użytkownikiem urządzeń cyfrowych i chcesz korzystać z najnowszych technilogii bez obaw o zdrowie swoich oczu, to soczewki Eyezen stworzono właśnie dla Ciebie!

 

Soczewka okularowa Eyzen powstała w wyniku dwóch opracowanych przez Esiilor technologii: Light Sacan oraz Eyzen Focus. 

Light Scan to unikalna technologia filtrowania światła, która selektywnie filtruje szkodliwe światło niebieskofioletowe, emitowane przez ekrany urządzeń cyfrowych, jednocześnie przepuszczając niezbędne do prawidlowego funkcjinowania światło widzialne. Zapewnia ona lepszy kontrast widzenia, redukcję odblasków oraz zapobiega przedwczesnemu statzeniu się oczu.

Eyzen Focus to nowa, ekskluzywna technologia dystrybucji mocy, która wspiera wysiłek akomodacyjny oka podczas używania smartfonów i wprowadza dodatkową moc w dolnej części soczewki lub poniżej obszaru do blizy. Technologia Eyzen Focus zapewnia redukcję zmeczenia oczu, nawet podczas długotrwałego korzystania ze smartfonów i lepsze widzenie małych znaków. Dodatkowo pomaga utrzymać naturalną pozycję ciała podczas korzystania ze smartfona.

 

Jeśli chcesz odpowiednio chronić swój wzrok w świecie urządzeń cyfrowych, zapraszamy do Salonów Alfa w Gdańsku i w Wejherowie!

 


 

Porady nowości